AKO SI VYBRAŤ PEŇAŽENKU
Pri výbere peňaženky je dôležité si zistiť, z akého materiálu je vyrobená. 
Keď si peňaženku kupujeme, nechceme aby sa nám po chvíli rozpadla a museli sme ju vyhodiť do koša. 
Preto je dôležité pozerať na kvalitu materiálu peňaženky. Naše pánske kožené peňaženky sú presne také.

money-1934036_960_720

Veľkosť peňaženky
Veľkosť je jedným z najdôležitejších kritérií pre výber správnej peňaženky. Jednou z dôležitých vecí pri výbere veľkosti je ujasniť si, kam ju budeme nosiť, čo a koľko toho v nej budeme mať. Ďaľšie hľadisko je, koľko peňaženka obsahuje priehradok na mince, bankovky, doklady, kreditné karty a iné.

wallet-2292428_960_720

Farba peňaženky 
Vaša peňaženka by nemala slúžiť iba ako praktická vec pre uschovanie Vašich peňazí, ale tiež ako módny a zároveň vkusný doplnok. Farby sú rozmanité, a preto nie je vôbec žiadny problém si vybrať obľúbenú farbu a zladiť ju napr. s oblečením či kabelkou. Medzi najobľúbenejšie farby peňaženiek by sme mohli zaradiť čiernu, hnedú, koňakovú a béžovú. Potom sú tu veľmi odvážne a špecifické farby ako bordó, krikľavá červená, modrá a biela. V tomto prípade, ak viete s týmito farbami zladiť svoje oblečenie a doplnky, musí byť výsledok tejto kombinácie perfektný a neprehliadnuteľný.
Tvar peňaženky
Tvary sú rôzne a ponúkajú nám širokú škálu možností pri výbere našej budúcej peňaženky. Rozlišujeme tvary peňaženiek určené pre mužove.
Pánske peňaženky sú štvorcového tvaru a sú väčšinou menšie. Potom  tu máme tiež peňaženky elegantné, rovnako ako u dámskych peňaženiek.
Dámské peňaženky sú väčšinou v dvoch typických tvaroch :
tvar menší štvorcový 
väčší obdĺžnikový
peňaženky rôzne zdobené.
Materiál a spracovanie peňaženky
Najtypickejším a najobľúbenejším materiálom pre peňaženky je koža. Kožené peňaženky, ako sa zdá, nikdy nevyjdú z módy a sú stále vyhľadávaným výrobkom. Kožená peňaženka pôsobí oproti iným materiálom, ako je napr. koženka či obyčajná látka, veľmi elegantne a vydrží tiež oveľa dlhšie ako ostatné obyčajné peňaženky. Naše peňaženky sú vyrábané z veľmi kvalitnej a jemnej kože.

Related Posts

Aby bolo pod dozorom

6 netradičných využití včelích produktov

FIALOVÁ INŠPIRÁCIA

Made in China- kvalita

Kefa na vlasy. Ktorá je najšetrnejšia?

Nielen na spanie, ale aj na hranie