Existujú jednoduché pravidlá, ktorými môže každá osoba dosiahnuť harmóniu. Nepovažujte šťastie za cieľ. Naučte sa užívať každý krok na ceste, nájsť pozitívne chvíle vo všetkom. Aj keď ste v určitom štádiu neúspechu, nenechajte sa odradiť. Život je pruhovaná zebra, v ktorej sa šťastie vždy podarí aj napriek zlyhaniu.  Prečítajte si tieto tipy, ktoré  vám pomôžu byť trochu šťastnejšími.

štěstí

PRAVIDLO Č. 1. STARAJTE SA O SVOJE FYZICKÉ ZDRAVIE
"Zdravie nemožno kúpiť za peniaze".  V skutočnosti je zdravie jednoduché. Začnite deň ranným nabitím. Kúpte si predplatné do posilňovne s osobným trénerom. Stiahnite si výživovú knihu online a postupne zmeňte svoje menu. Choďte do postele v správny čas. Ďalším odporúčaním je zaregistrovať sa na konzultáciu u psychológa alebo parapsychológa, ktorý pomôže predchádzať zdravotným problémom v podvedomí. To je dôležité, pretože podľa vedeckého výskumu riešenie psychologických problémov znižuje potrebu lekárskej starostlivosti o tretinu.

PRAVIDLO Č. 2. DAJTE SI POZOR NA DUCHOVNÉ ZDRAVIE
Pozitívne emócie budú priťahovať dobrých ľudí, negatívne – zlých.  Často ženy hovoria, že sa obetujú svojmu blížnemu. Emocionálna náklonnosť, strach z toho, že ste sám, finančná alebo sexuálna závislosť – čokoľvek, Vám bráni v plnom duševnom šťastí. Starajte sa o svoje duchovné zdravie, učte sa láske, pozitívnym emóciám a sústreďte sa na dobré veci.

smích

PRAVIDLO Č. 3. BUĎTE VĎAČNÝ
Všetci nevieme, ako oceniť to, čo máme. Máte byt, auto a dobrú prácu.  Naučte sa byť vďačný. Nielen blízkym ľuďom, ale aj svetu okolo. Pozitívne emócie sa vám vrátia najviac neočakávaným spôsobom – svadba a narodenie dlho očakávaného dieťaťa, pozvanie na prestížne miesto …

PRAVIDLO Č. 4. NASTAVTE SI CIELE
Sen → cieľ → akcia. Stanovením konkrétnych cieľov presmerujete svoje myšlienky správnym smerom. Keď presne viete, čo a kedy chcete zo života, ste jednoducho odsúdení na úspech. Vaša túžba nemá šancu sa nesplniť!

PRAVIDLO Č. 5. SNÍVAŤ
Nebojte sa snívať, pretože naplnenie túžob je priama cesta k šťastiu. Posaďte sa v nedeľu ráno so šálku aromatickej kávy alebo večer s pohárom svojho obľúbeného vína. Vytiahnite notebook a farebné ceruzky, aby ste zapísali všetko, čo vám príde na myseľ.

Related Posts

Cesty povinností bývajú neočakávané

Návod na to ako byť šťastný

Len bez ženy, môže byť človek blažený…

V zdravom tele zdravý duch

Wim Hof – Iceman

Spánok ako hobby mnohých ľudí