1.Kráčajte vzpriamene

Spomínam si, ako som sedela v aute so svojou mamou, keď sme sa akurát chystali na futbal. Mali sme rozhovor o tele, čo bolo v tom čase dosť často. Podľa mojej mamy ak chcete byť sebavedomé, kráčajte pekne vzpriamene. Kráčajte tak, akoby vás nič nemohlo rozhádzať. Úprimne povedané, mohlo by to znieť hlúpo, ale budete sa cítiť silné www.d4b.sk/citite-sa-dobre/.

důvěra

2.Predstierajte sebadôveru

Ak je to potrebné, kľudne prestierajte sebadôveru a sebavedomie. Ako som už povedala, snažte sa chodiť vzpriamene a hovorte si o sebe pozitívne veci, aj keď im ešte stále neveríte. Časom budete. Urobila som to aj tak.

3.Nájdite svoj postoj k sile

Moja mama mi predstavila túto techniku, potom čo ju videla na videu. V podstate predtým, než idete von, či už ide o školu alebo o pracovný pohovor alebo rande, postavte sa pred zrkadlo a zväčšite sa, teda v úvodzovkách. Roztiahnite nohy a zdvihnite ruky a povedzte si, že ste silná. Možno to znie smiešne a nikdy som to nechcela vyskúšať, ale moja mama ma nakoniec presvedčila. A skutočne sa cítim lepšie. Dokonca som vďaka tomu vyhrala jednu pre mňa dôležitú súťaž.

ovoce

4.Poriadne jedzte

Aby ste sa cítili dobre zvonku, musíte začať zvnútra. Ako poriadne, to sa nedá dostatočne zdôrazniť. Jedzte dobré jedlo a naplňte sa. Nevynechávajte jednotlivé chody! Jedzte veľa ovocia a zeleniny, a nezabudnite na bielkoviny, sacharidy a mliečne výrobky. Vždy si doprajte dobré raňajky a do školy alebo do práce si berte zdravé občerstvenie. Užívajte multivitamíny s omega-3 mastnými kyselinami, aby ste sa uistili, že dostávate všetko, čo potrebujete. Budete sa cítiť oveľa lepšie a doslova žiariť zdravím. Nezabúdajte na dostatok vody.

posilování

5.Myslite na seba

Neodopierajte si jedlo, ktoré milujete. Pokúste sa jesť zdravo väčšinu času, ale ak je to v piatok večer a chcete si dať nejaké duševné jedlo, neobmedzujte sa. Život je o rovnováhe, tak predsa nemôžete po zbytok života jesť len zdravé veci a nedopriať si pôžitok z pizze alebo čipsov. Ak vaši priatelia alebo rodina chcú ísť na hamburger a hranolky, tak choďte s nimi.

Ohodnoťte příspěvek

Related Posts

Závislosť na cukre

Cukor je smrť! Naozaj?

Cesty povinností bývajú neočakávané

4 spôsoby, ako tráviť čas s vašimi deťmi

Päť pravidiel šťastného života

Spánok ako hobby mnohých ľudí